Manipulačná technika

Ešte donedávna bol vysokozdvižný vozík striktne nasadzovaný podľa určenia nasadenia. Tzn., Dieselový napr. do stavebnín, LPG do priestorov v kombinácii interiér – exteriér, a elektrické vozíky do prostredia, kde sú výfukové plyny nežiadúce.

Vývoj technológie nás doviedol až do súčasnosti, kde vysokozdvižný vozík s pohonom na Li-ion batériu spĺňa svojou konštrukciou a robustnosťou najnáročnejšie požiadavky konečného užívateľa.

Nemôžme zabúdať na ekológiu prostredia, čisté a nehlučné prostredie na pracovisku a vyššiu koncentráciu pri práci.

  • predaj nových aj použitých vysokozdvižných vozíkov
  • predaj náhradných dielov
  • servis, poradenstvo

Na čo môžem použiť elektrické vysokozdvižné vozíky?

Čelné vysokozdvižné vozíky s elektrickým pohonom

Slúžia ako tradičné vysokozdvižné vozíky, resp. ako viacúčelový univerzálny nástroj v akomkoľvek podnikaní. Zvládnu akúkoľvek paletu a so špecifickým prídavným zariadením na vysokozdvižný vozík zvládnu akýkoľvek náklad. Ponúkame 3-kolesové a 4-kolesové vozíky s elektrickým pohonom.

Potrebujete viac informácií o správnom vysokozdvižnom vozíku pre vašu prevádzku? Kontaktujte náš tím.

Prečo kúpiť elektrický vysokozdvižný vozík, a nie s pohonom LPG, alebo Diesel?

Elektrické vysokozdvižné vozíky sú ideálnym pracovným nástrojom. Vďaka flexibilite na zvládnutie akéhokoľvek zaťaženia s najnižšími možnými nákladmi natankujte po celom dni práce elektrinu za cenu iba 2 litrov paliva. Zažite 80 % úsporu nákladov na energiu v porovnaní s naftovými vysokozdvižnými vozíkmi. S elektrickými vysokozdvižnými vozíkmi, ktoré ponúkajú najnižšie prevádzkové náklady, nebudú žiadne problémy s motorom pri správnom nabíjaní a používaní na správnu zmenu.

Vo všeobecnosti sa elektrické vysokozdvižné vozíky môžu zdať zložitejšie. V skutočnosti je v porovnaní so spaľovacím motorom menej pohyblivých častí a nároky na údržbu sú oveľa nižšie. Opravy sa môžu zdať zložitejšie, ale my to robíme jednoducho. Všetky naše vozíky sú „softvér s otvoreným zdrojovým kódom“ ovládaný ovládačmi Zapi a každý technik môže jednoducho vykonávať údržbu a opravy, alebo meniť parametre pohonu našich elektrických vozíkov.

Ako dlho vydržia batérie vysokozdvižného vozíka?

V mysli mnohých ľudí je trakčná batéria drahšia ako samotný vysokozdvižný vozík. Našťastie to tak nie je, hoci je batéria značnou investíciou, ako lacný zdroj energie poskytuje službu minimálne na 5 rokov.

Olovená batéria potrebuje nepretržitú dobu nabíjania 8-12 hodín.(pri 80% vybití)

Naše vozíky s Li-ion batériou môžete kedykoľvek začať nabíjať bez pamäťového efektu.

Jedinečné elektrické vysokozdvižné vozíky EP Equipments

Naše vysokozdvižné vozíky sú určené aj na použitie na nerovných podlahách, v interiéry, alebo vonku.

Koncepcia týchto vozíkov na podvozku vozíka so spaľovacím motorom (zvýšené prejazdy, nerovná podložka, odolný).

Pri hľadaní správneho vysokozdvižného vozíka nás neváhajte kontaktovať, aby ste sa dozvedeli viac o rôznych špecifikáciách našich strojov.

Podporíme vás pri hľadaní dokonalého riešenia pre Váš biznis.

Elektrické vysokozdvižné vozíky s Li-ion batériou

4kolesový vysokozdvižný vozík s Li-Ion od EP Equipment je prvý skutočný vysokozdvižný vozík Li-Ion na svete.

Podvozok je navrhnutý s ohľadom na výhody Li-Ion technológie. Tento vysokozdvižný vozík má najširší priestor v kabíne pre maximálnu ergonómiu. Vďaka rýchlemu nabíjaniu a vysokému výkonu je to perfektný vozík, ktorý nahradí vysokozdvižné vozíky so spaľovacím motorom.

Krytie IPX4, vhodné na vonkajšie použitie

Všetky vysokozdvižné vozíky z tejto série sú chránené proti vode IPX4 . Vysokozdvižné vozíky môžu pracovať vonku v daždi, keď iné elektrické vysokozdvižné vozíky nezvládnu rovnakú prácu!

Veľká kabína

Vďaka úplne prepracovanému podvozku prichádza vysokozdvižný vozík EP s najväčším priestorom v kabíne, čím sa eliminuje kľúčová tradičná nevýhoda spojená s elektrickými vysokozdvižnými vozíkmi. Vďaka kompaktnej batérii majú vodiči viac než dostatočný priestor, čo zvyšuje komfort obsluhy pri práci v dlhých zmenách.

Katalógy na stiahnutie:

Vysokozdvižné vozíky LPG

Vysokozdvižné vozíky LPG

GX 10 - 35
H3-séria: 1000 - 3500 kg, EURO 5

GX 120 - 160
G-séria: 12000 - 16000 kg, EURO 5

Vysokozdvižné vozíky DIESELOVÉ

Vysokozdvižné vozíky DIESELOVÉ

DX 10 - 35
H3-séria: 1000 - 3500 kg, EURO 5

DX 40 - 50
H3-séria: 4000 - 5000 kg, EURO 5

DX 120 - 160
G-séria: 12000 - 16000 kg, EURO 5

Vysokozdvižné vozíky ELEKTRICKÉ

Vysokozdvižné vozíky ELEKTRICKÉ

EX 418
1800 kg

EX 430 - 435
3000 - 3500 kg